Упис 2020-2021

Контакт особе

Ступар Љиљана -педагог, задужена за информације о упису у први разред

мејл адреса  stuparljiljana95@gmail.com

Драгослав Жарковић -директор, задужен за све информације

мејл адреса drazar01@gmail.com

Упис деце у припремни предшколски програм

Информација за родитеље

У припремне предшколске групе уписују се деца рођена од 1. марта 2014. године до краја фебруара 2015. године

Лекарски прегледи бише обављени накнадно, када се за то стекну одговорајући услови.

Подаци које је потребно послати су само име и презиме детета и адреса становања.

За упис детета у припремни предшколски програм у ОШ „Жарко Зрењанин“ податке пошаљите на адресу:

osobrovac@gmail.com

Упис деце у први разред

Информација за родитеље

Од среде, 1.априла, почиње упис деце у прив разред.

У први разред школске 2020/2021. године уписују се деца рођена од 1. марта 2013. до 1. марта 2014. године

Према информацијама Министаства просвете, науке и технолошког развоја, неће бити потребе да родитељи одлазе до школе, већ је довољно да податке детета пошаљу школи мејлом.

Лекарски прегледи и тестирање ученика (потребно због формирања и уједначавања одељења) биће обављени накнадно, када се за то стекну одговарајући услови.

За упис детета у први разред ОШ „Жарко Зрењанин“ податке пошаљите на адресу:

osobrovac@gmail.com