Списак наставника у школи 2019/2020

  1. ЖАРКОВИЋ ДРАГОСЛАВ VII     Директорка  школе
  2. СТУПАР ЉИЉАНА VII                Педагог
  3. БУКВИЋ ДРАГАНА VII                Психолог
  4. СОЛДАТ МАРИЈА VII                   Секретар школе
  5. ЈАНДРИЋ СИМО VII                     Руководилац рачуноводства
  6. РАНИСАВЉЕВ ВЕСНА VI            Учитељ I – IV
  7. ДАНИЈЕЛА КУТАЊАЦ VII           Учитељ у продуженом боравку
  8. ХАЏИЋ ЗОРИЦА VII                    Учитељ I – IV
  9. КОКАНОВ МИРЈАНА VI              Учитељ I – IV
  10. СЛАВИЦА СТАНКОВИЋ VI        Учитељ I – IV
  11. ПЕТРОВИЋ БИЉАНА VII            Учитељ I – IV
  12. ПАНИЋ МИЛАДИН VII               Наставник математике
  13. ШИЈАКОВ СОЊА VII                    Наставник математике
  14. ПРЕДОЈЕВИЋ СНЕЖАНА VII       Наставник математике
  15. ВОЈНОВИЋ ЉИЉАНА VII           Наставник српског језика
  16. АНТОНИЋ БОЈАНА VII                Наставник физике
  17. КЕСИЋ ВЕРА VI                            Наставник српског језика
  18. 18. ЋУРИЋ МИЛАНКО VII          Наставник физичког васпитања
  19. ПУШКАР АЛЕКСАНДАР VII         Наставник физичког васпитања
  20. НЕБЈША СОЛДАТ VII                    Наставник физичког васпитања
  21. БИЉАНА ИВИЋ VII                       Наставник T и Т , и ТИО
  22. САВИН ВЕРИЦА VII                      Наставник биологије
  23. ЈОВИН ДУШИЦА            VII          Наставник географије
  24. МАРИЈА МЕДАРЕВИЋ VII            Наставник географије
  25. ПАВКОВ МАДЕН VII                     Наставник географије
  26. ГЛАМОЧАНИН ГОРДАНА VII      Наставник историје
  27. МИЛЕНА ОБРАДОВИЋ VII          Наставник музичке културе
  28. САБИНА ГАЛИЈАШ VII                  Наставник ликовне културе
  29. ГОРДИЋ МИЛОДАРКА VII           Наставник хемије
  30. ЗЛАТАР БИЉАНА VI                     Наставник енглеског језика
  31. ГАВРИЋ ВАЛЕНТИНА VII             Наставник енглеског језика
  32. БЈЕЛАЈАЦ ГОРДАНА IV                  Наставник руског језика
  33. ТЕМЕРИНАЦ СРЂАН VII               Наставник информатике
  34. МАКСИМОВИЋ МИРОСЛАВ VI  Вероучитељ
  35. ВУКОЈЕВ ГОРДАНА VII                  Васпитач
  36. МИРКО МИЛЕШЕВИЋ III            Домар школе
  37. РАДАНОВИЋ ЗОРАН III                Ложач
  38. КОХАНЕЦ АНЂА II                          Сервирка у школској кухињи
  39. КНЕЖЕВИЋ ЉУБИЦА I                  Помоћни радник
  40. ЈОВИН МИЛИЈАНА I                       Помоћни радник
  41. ЖУЈКО ГОРДАНА I                          Помоћни радник
  42. ЉИЉАНА ВУКОЈЕВИЋ I                Помоћни радник
  43. МЕДИЋ САША I                              Помоћни радник
  44. ЈЕЛЕНА ВУКОЈЕВ VII                        Учитељица – пилот пројекат